کوکتل

رابط مترجم و مشتری - بازار مناقصه آنلاین ترجمه

 

تلفن: 4233 417 0912

ایمیل: modir@koktel.ir 

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی وزارت آموزش و پروش اظهار داشت: نتایج سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور از جمله وزارت آموزش و پرورش از ساعت 22 یکشنبه 5 دی ماه 95 به همراه نتایج سایر ارگان‌های کشور بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: داوطلبانی که در تاریخ 21 آبان ماه 95 در آزمون استخدامی به صورت هماهنگ شرکت کرده‌اند، اسامی معرفی‌شدگان رشته‌های شغلی وزارت آموزش پرورش کشور از روز گذشته یکشنبه 5 دی ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور بیان کرد: کلیه معرفی‌شدگان رشته‌های شغلی وزارت آموزش و پرورش باید به سایت اداره کل آموزش و پروش استان مربوطه مراجعه و از زمان و مکان انجام مصاحبه و سایر مراحل گزینش مطلع شوند.

وی عنوان کرد: معرفی‌شدگان برای انجام مصاحبه به منزله قبولی نهایی تلقی نمی‌گردد بلکه این افراد باید در گزینش نهایی با توجه به کد شغل محل انتخابی شرکت کنند که در صورت موفقیت به استخدام وزارت آموزش و پرورش درمی‌آیند.

توکلی افزود: مطابق شرایط مندرج در دفترچه سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی قسمتی از هزینه‌های مصاحبه استخدامی معاینات پزشکی و برگزاری دوره یک ساله مهارت آموزی بر عهده داوطلبان است و افرادی که در طول برگزاری دوره یک ساله مهارت آموزی از ادامه تحصیل و اشتغال منصرف شوند، وزارت آموزش و پرورش به تشخیص خود نسبت به محاسبه و اخذ هزینه آزمون مصاحبه استخدامی و برگزاری دوره اقدام می‌نمایند.

منبع خبر: باشگاه خبرنگاران جوان